tel+48 600 331 688 mailbiuro@budogrup.pl

O FIRMIE

222

Cieszymy się uznaną marką i renomą na rynku usług budowlanych. Nasi fachowcy specjalizują się w remontach i wykończeniach mieszkań, domów i lokali użytkowych.

Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, firmy developerskie, czy instytucje. Specjalizujemy się w prowadzeniu wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych, remontowych i adaptacyjnych zgodnie ze sztuką budowlaną.

Usługi świadczymy głównie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Większe projekty realizujemy na terenie całego kraju.

BudoGrup zatrudnia kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców. Nieustannie podnosi ich kwalifikacje, organizując szkolenia zawodowe. Zapewnia bezpieczeństwo prac umożliwiając Klientom podpisanie umowy ubezpieczenia na korzystnych warunkach.

Oferuje projektowanie i konsultacje z architektami wnętrz. Prowadzi stałą współpracę z hurtowniami budowlanymi oraz z firmami pokrewnymi. Stosuje nowoczesne technologie przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlano-wykończeniowych.

BudoGrup świadczy usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzając wachlarz swoich usług.

Wyróżniają nas:

1

RZETELNOŚĆ

Certyfikat Rzetelności – firma uczestniczy w programie „Rzetelna Firma” i posiada Certyfikat Rzetelności, klient może łatwo sprawdzić: doświadczenie, rekomendacje i referencje jakie BudoGrup osiągnął przy wykonywanych projektach. firma

1

KONKURENCYJNOŚĆ

Roczna gwarancja na wykonaną prace, korzystne, konkurencyjne ceny przy zapewnieniu wysokiej jakości usług, gratisowe sprzątanie, bezpłatny dowóz materiałów.

1

PROFESJONALIZM

Doświadczona ekipa specjalistów, nieustannie podnosząca kwalifikacje, posiadająca niezbędne uprawnienia do wykonywanych prac. Posługuje się najnowszą i innowacyjną technologią wykonania.

 
Chcę zlecić remont ZAMÓW